Péče o hroby

             

Víme, že čas je to, co Vám v této hektické době chybí a z toho nebo i jiného důvodu se může stát, že nemáte možnost dostatečně pečovat o místo posledního odpočinku Vašich blízkých. Pomůžeme Vám, obraťte se s důvěrou na nás a my vše potřebné, včetně dlouhodobé a komplexní péče, již zajistíme.

Naši odborní pracovníci s dlouholetou floristickou praxí, s Vámi rádi proberou veškeré detaily týkající se Vašich potřeb, ať již se jedná o jednorázovou nebo pravidelnou údržbu jak hrobů, či pietního místa nebo hrobky. Naše nabídka začíná od standardizované jednorázové péče až po dlouhodobou (Roční péče), avšak i Vaše individuální požadavky umíme zajistit, když dle Vašich požadavků vypracujeme návrh a cenovou kalkulaci na služby jako je osázení, tématická úprava, vysypávání, zachvojování a jiné. Samozřejmostí u naší péče, jednorázové i dlouhodobé, je fotografická dokumentace pietního místa před, i po naší návštěvě, kterou Vám zašleme na Váš e-mail.

Služba Péče o hroby je dostupná ve městě Praha a okolí.

Fotografická úkázka naší provedené péče (po kliknutí na obrázek se otevře v plné velikosti):

                            

1. Před provedenou péčí. 2. Po očištění od mechů, vypletí a omytí. 3. Po finální péči a osazení dekorace.

Pro organizace

             

Pro obce, spolky a další organizace nyní nabízíme v místech našeho pokrytí službu Péče o významná pietní místa, válečné hroby a celkovou správu menších hřbitovů. Převezmeme Vaši starost o údržbu těchto pietních míst a v případě, že tyto služby zajišťujete z vlastních zdrojů, Vám garantujeme snížení Vašich nákladů. Pro krajanské spolky nabízíme údržbu a komplexní péči o hroby nejen v pohraničních místech, kde nabízíme naše služby. Pro bližší informace, prosíme, pište na adresu spoluprace@peceohroby.cz nebo volejte na číslo +420 606 236 515.

Kontaktujte nás

Rádi se s Vámi setkáme na místě odpočinku Vašich blízkých...

Věřte, že Vaše přání jsou pro nás závázná a proto Vaše představy budeme realizovat jak nejlépe umíme.
Napište nám přes náš formulář, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 606236515.
Celý článek

Novinky

Doporučte nás a získejte slevu!
  • - 10% z Vaší následující objednávky
  • Doporučujeme
  •   Květiny do kanceláří
Celý článek